Rusza konkurs dla dostawców Carrefoura

Autor: pr 8 marca 2017 10:06

Ruszył nabór dobrych praktyk do 7. kampanii Autodiagnostyk opracowanej przez Carrefour dla dostawców marki własnej. Hasło tegorocznej edycji to „Wyzwanie dla dostawców – Odżywianie i dobre samopoczucie!”.

Projekty promujące zdrowy styl życia można zgłaszać do końca marca. Do wygrania jest miesięczna kampania promocyjna oraz wyjazd do Francji na spotkanie dostawców Grupy Carrefour. Laureaci zostaną ogłoszeni w październiku.

- W każdej edycji kampanii Autodiagnostyk promujemy wśród naszych dostawców rozwiązania z zakresu zrównoważonego rozwoju, które odpowiadają na aktualne potrzeby społeczne. Zdrowy styl życia, a zwłaszcza właściwe odżywianie, są bardzo ważne i znacząco wpływają na dobre samopoczucie – mówi Barbara Kowalska, Dyrektor ds. Jakości i Zrównoważonego Rozwoju Carrefour Polska. – W 2017 roku temat edycji jest spójny z szeroką i różnorodną ofertą produktów zdrowych w naszych sklepach oraz doskonale wpisuje się w  założenia kampanii „Z miłości do Zdrowia”, którą z sukcesem realizujemy od 2014 roku.

Pierwszym etapem „Wyzwania dla dostawców” jest wypełnienie ankiety dostępnej online. Kwestionariusz samooceny jest spójny z normą ISO 26000 i obejmuje 35 kryteriów w 6 obszarach tematycznych: środowisko, lojalność praktyk, prawa człowieka i warunki pracy, społeczność i rozwój lokalny, zarządzanie organizacją oraz pytania dotyczące relacji z klientami. Ponadto, dostawcy prezentują realizowane przez siebie projekty koncentrujące się na promocji zdrowego stylu życia i dobrego samopoczucia. Zgłaszane dobre praktyki mogą dotyczyć m.in. oferowanych produktów, sposobu ich przygotowywania, konkursów i programów społecznych dot. zdrowia, rozwiązań technologicznych wspierających zdrowych styl życia. Projekty można zgłaszać do 31 marca.

Spośród nadesłanych projektów najlepsze przejdą weryfikację zewnętrznych audytorów. Następnie jury składające się z niezależnych ekspertów i przedstawicieli Carrefour, odpowiedzialnych za CSR, wybierze zwycięzcę. Wyróżniony dostawca otrzyma miesięczną kampanię promocyjną w sklepach sieci oraz będzie reprezentował Carrefour Polska na spotkaniu dostawców Grupy Carrefour we Francji w listopadzie 2017 r. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się w październiku br. podczas  dorocznego Spotkania Dostawców Marki Własnej Carrefour.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane