PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Rusza konkurs Fixów Knorr

Autor: dlahandlu.pl 7 maja 2013 13:47

Konsumenci Fixów Knorr mogą wygrać 10 tysięcy złotych na wakacje i nagrody rzeczowe.

Konsumenci, którzy chcą wziąć udział w konkursie, muszą wejść na stronę www.przepisy.pl, zarejestrować się na podstronie konkursowej i przesłać zdjęcie pokazujące radość płynącą ze smaku dań makaronowych przyrządzonych z pomocą Fixów Knorr. 

Przesyłane zdjęcia konsumenci muszą zakwalifikować do jednej z trzech kategorii: Największy apetyt, Najszerszy uśmiech lub Błogi zachwyt. Mogą one przedstawiać jedną osobę lub całą rodzinę. Raz w miesiącu jury wybierze po jednej pracy z każdej kategorii i nagrodzi autorów 10 tysiącami złotych (3 nagrody w miesiącu, 6 nagród w całej zabawie). W każdym miesiącu trwania konkursu także autorzy 40 prac z każdej kategorii otrzymają fartuszki. Ponadto na stronie konkursowej trwa głosowanie internautów na najlepsze zdjęcie. Autorzy zdjęć, którzy w każdym tygodniu
zbiorą najwięcej głosów, wygrają personalizowane książki kucharskie z przepisami wybranymi przez szefów kuchni Knorr. Zwycięzcy będą mogli przy pomocy kreatora umieścić w niej również własne przepisy oraz zdjęcia potraw.

Konkurs „Wielbiciele makaronów" jest elementem promującym portfolio Fixów Knorr do dań makaronowych. Konkurs będzie komunikowany na stronie przepisy.pl. Wspierać go będzie kampania internetowa, naklejki na produktach oraz materiały POSM.

Konkurs trwa do 30 czerwca 2013r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,49

 • Śr

  3,34

 • Min

  2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane