Rusza konkurs Food Show Star! Zgłoszenia do 10 lutego

Autor: dlahandlu.pl 9 stycznia 2017 18:02

Rusza konkurs Food Show Star! Zgłoszenia do 10 lutego Fot. PTWP

W konkursie Food Show Star nagrodzimy Najlepszego Dostawcę produktów spożywczych dla sektora HoReCa oraz Najlepszy Produkt spożywczy dla sektora HoReCa. Konkurs towarzyszy wydarzeniu Food Show 2017, które odbędzie się w dniach 16-18 marca 2017 roku w Katowicach.

Do konkursu zapraszamy producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności, którzy chcą pochwalić się swoimi sztandarowymi produktami, które wyróżniają się jakością i recepturą, a także dostawców produktów spożywczych, którzy mają już osiągnięcia na rynku HoReCa, ale chcą umacniać swoją pozycję i pozyskiwać nowych klientów.

Nagroda Food Show Star to szansa dla firm spożywczych i dostawców na wyróżnienie się na rynku dostawców dla sektora HoReCa i pozyskanie nowych klientów w gronie restauracji, hoteli, firm cateringowych.

Nagrody przyznane zostaną przez Jury złożone z szefów kuchni oraz przedstawicieli mediów, które zaopiniuje produkty oraz firmy zgłoszone do nagrody.

Nagrody Food Show Star zostaną wręczone 16 marca 2017 r. podczas uroczystej Wieczornej Gali, która będzie finałem pierwszego dnia Food Show - unikalnego wydarzenia biznesowego i kulinarnego dla branży spożywczej i HoReCa.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lutego 2017 roku.

Zapoznaj się z REGULAMINEM ZGŁOSZEŃ DO KONKURSU FOOD SHOW STAR

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres foodshow@portalspozywczy.pl lub telefonicznie: 22 550 69 27.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,22

  • Min

    3,37

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8471

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane