Rusza konkurs na dofinansowanie szkoleń w firmach

Autor: www.dlahandlu.pl 11 października 2012 10:33

PARP ogłosił konkurs na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach poddziałania 2.1.1 „Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Wnioski o dofinansowanie należy składać w terminie: od 9 października do 9 listopada 2012 r.

Dofinansowanie będzie udzielane na: realizację projektów zamkniętych skierowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z zakresu rozwoju umiejętności: biznesowych (tj. innowacja, analiza zysków i strat, sprzedaż), analitycznych (tj. zarządzanie projektami, tworzenie i użycie metryki, analiza i rozumienie danych), interpersonalnych (tj. przywództwo, przekonywanie, coaching, negocjacje, konsultacje, prezentacje), zarządzania zasobami ludzkimi oraz  zarządzania przedsiębiorstwem.

O wsparcie mogą ubiegać się przedsiębiorcy oraz podmioty działające na rzecz zatrudnienia, rozwoju zasobów ludzkich lub potencjału adaptacyjnego przedsiębiorców niebędące przedsiębiorcami.

Kwota środków przeznaczonych na dofinansowanie projektów w ramach niniejszego konkursu wynosi 217 mln zł. Minimalna wartość projektu wynosi 50 tys. zł, maksymalna zaś nie może przekroczyć 5 mln zł.

Jak juz pisaliśmy, do tej pory na szkolenia swoich pracowników dofinansowanie z tego typu konkursu otrzymały takie sieci jak LD Holding czy Kolporter.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane