Rusza konkurs Oranżady Hellena

Autor: pr 26 kwietnia 2017 14:41

1 maja startuje nowy ogólnopolski konkurs konsumencki Oranżady Hellena pod hasłem „NAJKONKURS! Wygraj wakacje z Oranżadą!”. Akcja rozpocznie się 1 maja i potrwa do 15 lipca. To część zintegrowanych działań marki Oranżada Hellena wokół platformy komunikacyjnej Autentycznie NAJ!

NAJKONKURS! Wygraj wakacje z Oranżadą! rozpocznie się 1 maja i potrwa do 15 lipca. Mechanizm konkursu opiera się na wykonaniu zdjęcia z promocyjnym opakowaniem Oranżady i opisaniu przez uczestnika, dlaczego on albo jego życie jest NAJ.

Akcja utrzymana jest w klimacie charakterystycznym dla Oranżady Hellena – blisko konsumenta, optymistycznie i z pozytywną energią. Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe – 5 iPhone’ów i 10 dronów. Jedna nagroda główna to wakacje dla dwóch osób o wartości 8 tys. złotych.

Konkurs wspierany jest dedykowanymi materiałami POSM – plakatami konkursowymi z wizerunkiem Kuby Wojewódzkiego, folderami, ulotkami, wobblerami, nakładkami na butelki, owijkami paletowymi i toperami. Akcja komunikowana jest na platformach social media i poprzez działania PR. Będzie też komunikowana w TV poprzez spoty reklamowe. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Działania 360° pod hasłem „Autentycznie NAJ!” to naturalna kontynuacja pozycjonowania Oranżady Hellena - „Cudze chwalicie swego nie znacie”. Kampania podkreśla główne wyróżniki marki – unikalny, landrynkowy smak znany od pokoleń i polskie korzenie produktu, rozpowszechniając w ten sposób ideę patriotyzmu ekonomicznego. Promuje również nowoczesny patriotyzm, skupiając się na pozytywnych aspektach i powodach do dumy z bycia Polakiem. Radosny, spontaniczny charakter marki komunikowany jest w kampanii Autentycznie Naj, której pierwszą odsłoną jest ogólnopolski konkurs konsumencki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,80

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane