Rusza konsumencka promocja marki Rockstar

Autor: pr 25 czerwca 2014 10:42

20 czerwca br. marka Rockstar Energy Drink rozpoczęła promocję dla konsumentów. Na wszystkich puszkach napoju Rockstar znajdują się dedykowane naklejki, dzięki którym codziennie można wygrać miesięczny dostęp do nielimitowanej muzyki na Spotify lub walczyć o kultowe słuchawki Skullcandy i kamery GoPro Hero3. Promocja potrwa 6 tygodni, do 31 lipca 2014 r.

Akcja obejmuje całe portfolio Rockstar Energy Drink: Original, XDurance, Orange, Supersours Green Apple, Supersours Blue Raspberry oraz letnią edycję limitowaną - Supersours Bubbleberry. Promocyjne naklejki znajdują się na puszkach o pojemności 250 ml oraz dodatkowo na puszkach o pojemności 500ml (2 smaki: Original oraz XDurance).

Promocję Rockstar Energy Drink charakteryzuje prosty mechanizm. Wystarczy zebrać 4 kody ze specjalnych naklejek znajdujących się na puszkach Rockstar Energy Drink (na puszkach o pojemności 500 ml znajdują się 2 kody), wejść na stronę www.promocjarockstar.pl i wybrać nagrodę spośród 2 opcji:

Pierwsza opcja to nagroda gwarantowana, czyli miesięczny dostęp do aplikacji Spotify. Dzięki niej można słuchać wybranej muzyki niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy! To opcja dla osób, które chcą dołączyć do wirtualnej społeczności i uwielbiają słuchać muzyki.
Druga opcja to odpowiedź na pytanie konkursowe i gra o kultowe słuchawki Skullcandy, dzięki którym jakość dźwięku nabiera nowego znaczenia lub Kamera GoPro Hero 3 - marzenie wszystkich fanów sportów ekstremalnych, którzy zawsze chcieli nagrać swoje tricki na deskorolce
lub rowerze.

Wsparciem promocji jest szeroka kampania marketingowa, obejmująca działania outdoorowe, w Internecie, na portalach społecznościowych oraz w radiu. Informacje nt. akcji znajdą się także na materiałach POS (Point of Sale). 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane