PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rusza loteria TIGER Energy Drink

Autor: pr 3 sierpnia 2017 11:10

Rusza loteria TIGER Energy Drink

Tiger Trip to ogólnopolska loteria, w której trzy razy można zdobyć aż 10 000 zł na energetyczne podróże. - Chcesz smakować ognistej kuchni w Meksyku, poczuć się jak antyczny heros w Grecji, a może wyluzować się jak rastaman na Jamajce? TIGER Energy Drink może sfinansować Twoją podróż. Wygraj i leć, gdzie chcesz! - głosi hasło marki.

Wystarczy kupić ulubiony wariant napoju TIGER Energy Drink i zachować paragon, który należy zarejestrować na stronie www.tigertrip.pl. Co tydzień można wygrać zapas energii – zestaw napojów Tiger, a w trzech losowaniach w ciągu trwania promocji – po 10 000 zł! Tiger zachęca, by tę okrągłą sumę wydać na szaloną podróż – w dowolne miejsce na świecie! Ale to każdy zwycięzca sam zdecyduje, jak ją wyda.

Promocja Tiger Trip uzyska silne wsparcie marketingowe w mediach i w punktach sprzedaży, ale to nie wszystko! O akcji w oryginalny sposób informują też specjalne opakowania TIGERA. Na sklepowych półkach pojawiła się już limitowana, unikalna seria puszek z grafikami przestawiającymi Tygrysa w 12 różnych, turystycznych wersjach – od TIGERA Wikinga, przez TIGERA Karatekę, aż po TIGERA na Dzikim Zachodzie. 

Czas trwania akcji: 1 sierpnia – 30 listopada 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ostry 2017-08-04 18:19:06

    Ostatnio wygrałem w ankiecie w ME, czwórkę w totka, to moze i tu coś ustrzelę:D

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane