Rusza miesiąc promocji produktów francuskich w ramach akcji French Touch

Autor: dlahandlu.pl 7 września 2017 13:06

Akcja French Touch po raz trzeci wraca do Polski. - Tegoroczne hasło kampanii „A Ty za co lubisz Francję?” ma przybliżyć Polakom tajniki życia „à la française”. Dyrektorem generalnym programu jest  Stephane Antiga, trener i selekcjoner Polskiej Reprezentacji Siatkarzy.

W dniach 20 września – 14 października 2017 r. odbędzie się ogólnopolska akcja handlowa. W ponad 2000 punktach sprzedaży w całym kraju będzie można skorzystać z ofert, promocji i rabatów przygotowanych przez partnerów French Touch. W Carrefourze w ramach akcji dostępnych będzie ok. 700 artykułów z linii Reflets de France. 
Jak co roku, w czasie trwania kampanii French Touch na rynku pojawi się lifestylowy magazyn La Belle Vie. A w nim artykuły poświęcone Francji, wywiady z gwiazdami, najnowsze trendy oraz informacje dotyczące akcji handlowej. Magazyn wydany będzie w 100 000 egzemplarzy i dostępny bezpłatnie w wybranych punktach Inmedio i Relay.
W tym roku po raz pierwszy w historii święta Francji w Polsce odbędzie się także turniej Open De Golf French Touch Trophy. Rywalizacja potrwa przez cały weekend od 6 do 8 października na polu golfowym w Sobieniach Królewskich.

Zwieńczeniem kampanii French Touch będzie uroczyste show w Teatrze Wielkim Operze Narodowej. 14 października o godzinie 19.30 odbędą się występy gwiazd, legendarnego kabaretu Lido de Paris oraz pokaz mody. Show będzie transmitowane przez stację TVN w dn. 15.10.2017 o godz. 16.00. Organizatorzy spodziewają się, że obejrzy ją ok. 2 mln widzów.
Organizatorem akcji jest agencja Cryptone i Ambasada Francji. Głównymi partnerami kampanii są: Carrefour, President, Lorigine oraz GSE. Patronat medialny nad projektem objęły: Radio Zet, Chili Zet i TVN. Za przygotowanie strategii i realizację działań komunikacyjnych odpowiada agencja Sasal Public Relations. Kampanię outdoorową realizują firmy JCDecaux i Stroer.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,72

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane