Rusza nowa kampania Oranżady Hellena z udziałem Kuby Wojewódzkiego

Autor: pr 15 maja 2017 10:44

Rusza nowa kampania Oranżady Hellena z udziałem Kuby Wojewódzkiego fot. materiały prasowe

15 maja startuje nowa kampania spotowa Oranżady Hellena. Bohaterem akcji po raz kolejny został Kuba Wojewódzki. W kampanii telewizyjnej emitowane będą trzy spoty. Akcja jest elementem szerokiej platformy komunikacyjnej „Autentycznie NAJ”, obejmującej działania 360°.

W ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych emitowane będą rotacyjnie trzy spoty - „Wakacyjny Polak”, „Badania” i „NAJsiatkówka”. Kampania potrwa do lipca tego roku (włącznie).


Pierwsza odsłona utrzymana jest w beztroskim klimacie letniego urlopu. W spocie, oprócz Kuby Wojewódzkiego pojawia się jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce, który należy do Krystyny Czubówny. Słynna lektorka, dziennikarka i prezenterka z przymrużeniem oka opisuje unikalne style wczasowiczów, typowo polskie sposoby spędzania wolnego czasu oraz to, w czym jako urlopowicze Polacy są najlepsi. Zabawy słowno-językowe są kreatywną realizacją założeń kampanii „Autentycznie NAJ” i nawiązują do prowadzonego równolegle ogólnopolskiego konkursu konsumenckiego „NAJKONKURS! Wygraj wakacje z Oranżadą!”.


W drugim spocie Oranżady Hellena, pt. „Badania”, ponownie słychać głos Krystyny Czubówny. Tym razem – w charakterystycznym dla siebie stylu - opisuje ona potencjalne wyniki badań społecznych, z których wynikałoby, że Polacy w wielu dziedzinach są NAJ. W reklamie podkreślane są pozytywne cechy Polaków i to, w czym są „Autentycznie Najlepsi”.


Trzeci spot Oranżady Hellena – „NAJsiatkówka” - związany jest ze wsparciem marki podczas organizowanych w Polsce w lipcu tego roku Mistrzostw Europy w Siatkówce. W tej odsłonie kampanii Kubie Wojewódzkiemu towarzyszy głos znanego komentatora sportowego – Tomasza Zimocha. Pełen pasji i energii dziennikarz zagrzewa Polaków do kibicowania biało-czerwonym i podkreśla, że w dopingu nie mamy sobie równych. Jesteśmy w tym Autentycznie NAJlepsi, podobnie jak Oranżada Hellena.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane