Rusza nowa platforma do prowadzenia sprzedaży online

Autor: dlahandlu.pl 4 września 2012 09:40

WellCommerce.pl to nowa platforma do prowadzenia sprzedaży online, która umożliwia w dowolnym momencie przejście na wersję Open-Source lub dedykowaną.

W pakiecie znalazły się między innymi: system rekomendacji Quartic, darmowa domena .pl i poczta internetowa, kupony na reklamę w wyszukiwarkach, porównywarkach, sieciach reklamowych i serwisach eCommerce, korzystne warunki na współpracę z systemami płatności i kurierami oraz automatyczna integracja, 10 darmowych przesyłek do Paczkomatów InPost rabaty i bonusy na usługi SEO, grafikę, usability i social media bezpłatny audiobook dla przedsiębiorców od Audioteka.pl

Oprogramowanie zostało wyposażone w bibliotekę pomocy technicznej. Zebrano tam nie tylko informacje o tym jak korzystać z platformy, ale też jak założyć firmę, zająć się logistyką, dobrać asortyment. Jednym słowem - jak zacząć sprzedaż w Sieci". Wkrótce ruszą też darmowe szkolenia dostępne w formie webinariów.

Oprogramowanie było intensywnie testowane w trakcie zamkniętych beta-testów. W tym czasie kilkunastu z testerów zdecydowało się na zakup platformy i uruchomienie produkcyjne sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • niedajsięrobićwkonia 2012-11-01 23:38:40

    Jaki zakup, jak to oprogramowanie SaaS, czyli abonamentowe...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane