Rusza nowy program partnerski dla użytkowników kart MasterCard

Autor: pr 21 lipca 2016 12:51

MasterCard wprowadza nowy program partnerski Priceless Specials. Nowy program zostanie uruchomiony 1 sierpnia br., zastępując dotychczasową platformę MasterCard Rewards

Propozycja Priceless Specials skierowana jest do posiadaczy kart z logiem MasterCard lub Maestro, dzięki czemu oferty i nagrody będą mogły trafiać do szerokiego grona konsumentów. Skorzystają też banki i detaliści uczestniczący w programie, którzy będą mogli zaoferować swoim klientom dodatkowe korzyści. W efekcie sieci detaliczne będą mogły wyróżnić się na rynku i motywować swoich klientów do częstszych odwiedzin, natomiast banki zdobędą narzędzie zachęcające posiadaczy wydanych przez nie kart płatniczych MasterCard do realizacji większej liczby transakcji bezgotówkowych.

Jakie nowości czekają na uczestników Priceless Specials?

• Priceless Specials jest otwarty dla wszystkich kart płatniczych MasterCard oraz Maestro (a nie tylko MasterCard World, jak dotychczas). Natomiast każdy uczestniczący w programie bank sam zdecyduje, jak szeroki wachlarz kart MasterCard z jego portfolio będzie umożliwiał klientom zbieranie punktów. Wraz z uruchomieniem programu przystępuje do niego  10 banków: Alior Bank oraz T-Moblie Usługi Bankowe, BOŚ Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, Noble Bank, Lion’s Bank, mBank, PKO Bank Polski oraz Raiffeisen Polbank.

• Punktami nagradzane będą zakupy w uczestniczących w programie Priceless Specials placówkach handlowych i usługowych, opłacone zarejestrowanymi kartami MasterCard i Maestro. W dniu startu programu Priceless Specials na liście partnerów programu znajdować się będą wszystkie restauracje i punkty gastronomiczne w Polsce oraz 46 detalistów i usługodawców, posiadających placówki w całym kraju, w tym m.in. takie marki jak: Carrefour, RTV Euro AGD, Douglas, Vistula, Gino Rossi, Toys’R’Us, Black Red White, Ski Team, Uber, Cinema City czy Poczta Kwiatowa. Lista partnerów będzie systematycznie rosła.

• Nowością będą promocje dopasowane do zwyczajów zakupowych konkretnego uczestnika programu. Bazować one będą na preferencjach zakupowych uczestniczących w programie konsumentów. W ramach ofert specjalnych klienci będą nagradzani np. znaczącymi premiami w postaci wielokrotnie większej niż zwykle liczby punktów lub specjalnymi cenami na wybrane produkty.

Zgromadzone punkty konsumenci będą mogli wymienić na nagrody z katalogu, który będzie dostępny na stronie www.mastercard.pl/specials. Swój dorobek punktowy będzie można wymienić także na „cegiełki” wspierające takie organizacje jak WOŚP, WWF czy WFP.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,59

  • Śr

    15,07

  • Min

    10,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane