PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rusza pierwszy etap prac związanych z budową galerii Porto 55

Autor: dlahandlu.pl/pr 21 grudnia 2010 14:51

Sjaelso rozpoczyna budowę pierwszej w Elblągu galerii handlowej. Wybrano wykonawcę prac przygotowawczych do budowy Porto 55. Komercjalizacja obiektu Porto 55 jest prowadzona przez Mallson Polska.

W styczniu 2011 r. inwestor przystąpi do prac przygotowawczych na działce w centrum Elbląga. Wybrano lokalną firmę, która rozpocznie zmianę lokalizacji instalacji poszczególnych mediów na tym terenie.

Sjaelso planuje, że prace te potrwają do końca drugiego kwartału 2011 r. Po tym etapie rozpocznie się budowa samej galerii na działce przy zbiegu ulic Nowowiejskiej i Królewieckiej.

Inwestor, razem z Urzędem Miejskim w Elblągu, przygotował również nową koncepcję przebudowy istniejącego układu drogowego. Mieszkańcy miasta zyskają nie tylko nowy system jezdni i chodników, ale również  parkingi samochodowe.

Galeria Porto 55 to pierwszy tego typu, nowoczesny obiekt na architektonicznej mapie Elbląga, z szeroką ofertą handlowo-usługową i rekreacyjną oraz powierzchniami biurowymi do wynajęcia. W galerii znajdzie się delikatesowy operator spożywczy, sklepy znanych na świecie sieciowych marek odzieżowych oraz mniejsze butiki i punkty usługowo-handlowe, jak również restauracje i kawiarnie oraz część rozrywkowa.

.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane