Rusza pierwszy franczyzowy sklep Alma Smart

Autor: dlahandlu.pl 11 sierpnia 2015 11:44

Rusza pierwszy franczyzowy sklep Alma Smart Potencjał rynku dla nowego konceptu Alma szacuje na 200 sklepów; fot. za almamarket.pl

14 sierpnia w Galerii Bocheńskiej zostanie otwarty franczyzowy sklep Alma Smart.

Alma Smart to pierwszy sklep franczyzowy w formacie convinience o powierzchni około 450 mkw., z szerokim asortymentem produktów spożywczych. W codziennej ofercie znajdą się świeże ryby, sery, szeroki wybór zdrowej żywności typu bio, eko i organic, a także cała gama lokalnych małopolskich smaków. Nie zabraknie również produktów z różnych stron świata, importowanych na wyłączność Almy.

Jak pisaliśmy na początku roku, potencjał rynku dla swojego konceptu Alma szacuje na 200 sklepów, a w tym roku chce zacząć od maksymalnie 20 otwarć.

W Almie franczyzobiorca będzie ponosił koszt zatowarowania i inwestycji w remont i wyposażenie sklepu. Kwoty inwestycji ustalane są indywidualnie. Przewidziana jest opłata wstępna, jak również bieżąca opłata miesięczna, której poziom będzie zależny od wysokości sprzedaży oraz progów obrotowych wypracowanych przez sklep.

Franczyzodawca dzieli się swoim know-how i wsparciem marketingowym. Udostępni też partnerom 60 tys. pozycji asortymentowych, z których 3 tys. będą stanowić produkty dostępne do tej pory wyłącznie w Alma. Sklepy mają być otwierane na powierzchni ok. 200-400 mkw. w centrach dużych miast i osiedlach mieszkaniowych. Na półkach stać będzie ok. 8 tys. towarów. Dostawy będą realizowane w dużej części z magazynu centralnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,04

  • Min

    3,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane