Rusza pierwszy w Lublinie Carrefour premium

Autor: dlahandlu.pl 29 maja 2017 14:06

31 maja br. w Galerii Olimp Carrefour Polska otworzy swój pierwszy w Lublinie supermarket w segmencie premium.

Oferta supermarketu Carrefour z segmentu premium to przede wszystkim delikatesowy wystrój wnętrza, oraz nowoczesne rozwiązania handlowe. W supermarkecie, na powierzchni około 1 500 mkw., klienci znajdą ponad 16 tysięcy różnych produktów, w tym przede wszystkim szeroki wybór produktów świeżych, w tym prawie 200 rodzajów warzyw i owoców na „Targu Świeżości”. Ważnym elementem oferty będą produkty pochodzące od lokalnych dostawców.

W supermarkecie klienci będą mogli skorzystać z wyrobów Naszej Wędzarni, gdzie do wyrobu wędlin stosowane są sprawdzone receptury wędzenia na ciepło dymem wytwarzanym z drewna drzew liściastych. Dodatkowo, z myślą o wszystkich miłośnikach piw, w Strefie Alkoholi, Carrefour udostępnia szeroką gamę piw regionalnych.

W supermarkecie nie zabrakło również produktów naturalnych z linii „Jakość z Natury Carrefour”, które są produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa, a ich jakość kontrolowana jest przez Carrefour „od pola do talerza”. Klienci mogą kupić też liczne produkty z asortymentu Kuchni Świata.

Szeroki asortyment produktów spożywczych uzupełnia 250 produktów dedykowanych osobom szczególnie dbającym o zdrowie i alergikom. W specjalnej strefie zdrowia klienci znajdą m.in. produkty bio i ekologiczne, dla diabetyków, bezglutenowe, bez laktozy, sojowe oraz o obniżonej zawartości tłuszczu.

W nowym supermarkecie, mieszkańcy Lublina mogą przystąpić do programów oszczędnościowych. W ramach „Karty Dużej Rodziny”, każda rodzina z miasta i okolic, która posiada co najmniej trójkę dzieci, może skorzystać z rabatu aż do 10% na całe swoje zakupy. Na podobny rabat mogą liczyć również osoby powyżej 60. roku życia, w ramach „Karty Seniora”. W każdy wtorek seniorzy będą mogli otrzymać 10% rabatu na swoje zakupy. Ponadto sklep oferuje akcję promocyjną „Zyskuj na okrągło”, która umożliwia zakup określonych artykułów w stałej, okrągłej cenie. Promocja obejmuje szereg produktów codziennej potrzeby z różnych kategorii.

Z kolei klienci korzystający ze smartfonów będą mogli skorzystać z aplikacji mobilnej Mój Carrefour, która oferuje m.in. dostęp do programu lojalnościowego z kuponami rabatowymi. Bezpłatną wersję aplikacji można pobrać na urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS, a następnie zapisać się do programu lojalnościowego w aplikacji lub przenieść do niej swoją plastikową kartę lojalnościową, zyskując dostęp do dodatkowych kuponów rabatowych. 

O jakość obsługi klienta w sklepie przy Al. Spółdzielczości Pracy 34 dba ponad 40 pracowników z Lublina i okolic. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 21.00 oraz w niedzielę w godzinach 9.00 – 20.00.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane