PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Rusza rozbudowa Gemini Park Bielsko-Biała

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 11 lipca 2012 16:16

Gemini Park Bielsko-Biała, centrum handlowo - rozrywkowe należące do Gemini Holdings otrzymało prawomocne pozwolenie na rozbudowę. Wstępne prace przygotowawcze ruszą z końcem lipca 2012 roku. Rozbudowa potrwa około 14 miesięcy.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni handlowych w regionie - 43,5 tys. mkw., a grono najemców poszerzy się o kolejne 70 sklepów z branży modowej, usługowej oraz rozrywkowej.

- Prowadzimy zaawansowane rozmowy z międzynarodowymi brandami odzieżowymi, a także czołowymi polskimi markami sieciowymi. W Gemini pojawią się marki, z których część po raz pierwszy otworzy swoje sklepy w tym regionie Polski - mówi Krzysztof Gaweł, Dyrektor Zarządzający Gemini Park

Nowa część centrum (16,5 tys. mkw.) będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz rozwinięcie oferty fashion.Pojawią się także nowe lokale handlowe i usługowe i wzbogacone zostaną strefy restauracyjna i rozrywkowa oraz usługowa.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • 660BB 2012-09-16 19:38:23

  A może by tak Burger-King? Bardzo brakuje tej restauracji w BB.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,85

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane