PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rusza trzecia hala Selgros w Warszawie

Autor: www.dlahandlu.pl 1 czerwca 2016 09:49

Rusza trzecia hala Selgros w Warszawie fot. za selgros.pl

21 czerwca przy ulicy Marsa 56 ruszy trzecia w Warszawie hala Selgros. Obiekt o powierzchni sprzedaży 8 tys. mkw. jest 17. halą Selgros Cash&Carry w Polsce.

Docelowo firma planuje zatrudnić w obiekcie około 220 osób.

Przygotowując się do otwarcia firma prowadziła akcję rejestracji klientów nowej hurtowni. W tym celu przedstawiciele Selgros Cash&Carry odwiedzali między innymi, sklepy, firmy i lokale gastronomiczne. Karty dla nowych klientów Selgros wydawane są też na miejscu w biurze tymczasowym.

Nowa hurtownia będzie oferować klientom jeden z najszerszych asortymentów na rynku. W nowej hali podobnie jak w innych hurtowniach powstał „Rynek artykułów świeżych”. Selgros oferuje również mięsa z własnego rozbioru. Rzeźnicy na miejscu przygotowują dla klientów produkty, tak aby były one jak najświeższe. Na kupujących czekać będą także stoiska ze świeżym pieczywem z własnego odpieku oraz wyrobami z Wędzarni Selgros.

Budowa nowej hali Selgros Cash&Carry w Warszawie zajęła rekordowo krótki czas - zaledwie 6 miesięcy. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma KKBud Sp. z o.o. Z kolei wnętrza warszawskiej hali wykonano według projektu firmy Interstore Design. Budowę w całości zrealizowały polskie firmy, które w swoim działaniu opierały się na doświadczeniu zdobytym w trakcie budowy i modernizacji pozostałych hal Selgros Cash&Carry w Polsce.

Niedawno sieć zainwestowała w kampanię reklamową promująca szeroki asortyment hurtowni Selgros. W spotach reklamowych prezentowani są pracownicy sieci, którzy rywalizują o uwagę klientów. 

Selgros należy do Transgourmet Polska. Firma zainwestowała do tej pory w Polsce ponad 1,2 mld zł.
Pierwsza hala sieci została otwarta w Poznaniu w 1997 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Gość 2016-07-05 11:15:55

    Selgross się rozwija a konkurent Makro upada-likwidacja hal i zwolnienia grupowe nawet w aktualnie działających halach. Porażka Makro

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane