PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rusza trzecie centrum dystrybucyjne sieci Żabka

Autor: www.dlahandlu.pl 10 września 2013 12:23

Rusza trzecie centrum dystrybucyjne sieci Żabka

Żabka Polska otwiera kolejne centrum dystrybucyjne. Magazyn o całkowitej powierzchni blisko 25 tys. mkw. powstał w Nadarzynie k. Warszawy. Obiekt będzie obsługiwał około 1000 sklepów Żabka i Freshmarket. Nowe centrum to ponad 400 nowych miejsc pracy.

Dotychczas firma Żabka Polska korzystała z usług dwóch centrów logistycznych, usytuowanych w Plewiskach k. Poznania i w Tychach. Powstanie kolejnego wynika z wzrostu ilości placówek oraz dynamiki obrotów funkcjonujących placówek.

- Obecnie sieci sklepów Żabka oraz Freshmarket liczą ponad 3 tys. placówek. W ciągu najbliższych 5 lat firma ma zamiar otworzyć kolejnych 2 tysiące sklepów. Wraz z dynamicznymi zmianami w naszych sieciach, konsekwentnie rozwijamy pion logistyczny. Budowa nowego Centrum Logistycznego to gwarancja zachowania najwyższego poziomu obsługi naszych sklepów. - mówi Julio Duarte, wiceprezes zarządu ds. operacyjnych.

Całkowita powierzchnia zabudowy nowego magazynu to blisko 25 tys. mkw, ale istnieje możliwość rozbudowy magazynu o dodatkową powierzchnię wynoszącą 5 tys. mkw. Na powierzchnię tą składa się: magazyn główny, magazyn zwrotów, pomieszczenia techniczne oraz wiata przeznaczona na opakowania kaucyjne i przybory ładunkowe. W skład CL wchodzi również obszar z temperaturą kontrolowaną, chłodnie oraz mroźnia. Magazyn posiada także 56 doków przeładunkowych oraz autodoki.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • były ajent 2013-09-11 09:15:13

    Taa sieć otworzy kolejne sklepy. Dzięki pracy niewolniczej ajentów i zatrudnianych przez nich pracowników. Za 5% marżę od średniego obrotu sklepu miesięcznego ok. 100 tyś. zł i przy kosztach ajenta ok 10 tyś. zł to się ajent na zarabia a i pracowników zatrudni na umowy zlecenie to i ci będą szczęśliwi.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane