Rusza Tygiel Smaków - food court w Silesia City Center

Autor: dlahandlu.pl 24 października 2017 15:32

Tygiel Smaków, czyli nowa marka strefy restauracyjnej Silesia City Center to 2384 mkw. powierzchni i  330 miejsc siedzących rozmieszczonych w 5 strefach: Ogródku, Tarasie, Pokoju rodzinnym, Salonie oraz Kuchni.

W Pokoju rodzinnym znajdą się wygodne kanapy, zaś w Kuchni wysokie stoły z barowymi hokerami. Każda ze stref będzie wyposażona również w specjalne lampy ledowe świecące w systemie day-night, które po zmierzchu dają barwę zbliżoną do światła dziennego. Przy stolikach pojawią się wejścia USB oraz gniazdka, dzięki którym klienci będą mogli doładować telefon czy komputer. Istotnym elementem architektonicznym będą powierzchnie akustyczne pochłaniające dźwięki: tapeta akustyczna, ściana obłożona specjalnymi płytami oraz żagle w centralnym punkcie sufitu.

W Tyglu Smaków rodzice znajdą kuchenkę mikrofalową do podgrzewania posiłków czy mleka, a także specjalne krzesełka dla dzieci, które można przenosić pomiędzy strefami. Jest tam też plac zabaw z telewizorem, na którym wyświetlane będą bajki czy zjeżdżalni z wieżą, której projekt nawiązuje do szybu kopalnianego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,56

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane