PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszają konsultacje społeczne związane z rozbudową CH Ogrody

Autor: www.dlahandlu.pl 1 lutego 2012 09:59

Od 13 lutego do 13 marca, wyłożony będzie dla mieszkańców do wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu Centrum Handlowego "Ogrody" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Konsultacje odbędą się 28 lutego.

Osoby, które kwestionują ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego, mogą zgłosić swoje uwagi pisemnie, adresując je do Prezydenta Elbląga do 13 kwietnia br.

Przypomnijmy: w tym roku rozpocznie się rozbudowa elbląskiego CH Ogrody. Powierzchnia najmu zwiększy się ponad dwukrotnie i wyniesie 43 500 mkw. Obiekt, największy w Elblągu i okolicach, zyska charakter centrum regionalnego.
Na dwóch poziomach znajdzie się około 130 sklepów i punktów usługowych. W CH Ogrody będą działały najbardziej popularne marki, obecne na polskim rynku. Centrum zyska nową przestronną część gastronomiczną, a oferta rozrywki poszerzy się o wielosalowe kino. Rozbudowane centrum zyska także trzypoziomowy parking na 1 200 miejsc. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami galerii. Za rozbudowę obiektu odpowiada firma ACTEEUM Central Europe, która działa na zlecenie dewelopera CH Ogrody - CBRE Global Investors.

Wybudowane w 2002 roku CH Ogrody obecnie oferuje 17 500 mkw. powierzchni GLA. Mieści się w nim 55 sklepów i punktów usługowych, m.in.: hipermarket Carrefour (10 200 mkw.), Komfort, RTV Euro AGD, Deichmann oraz Reserved. Do dyspozycji klientów jest ponad 900 miejsc parkingowych.
 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane