Ruszył Carrefour premium w Galerii Kazimierz. W ofercie m.in. sekcja z pamiątkami z Krakowa

Autor: dlahandlu.pl 23 sierpnia 2017 10:53

Carrefour otworzył drugi w tym roku supermarket w Krakowie. Sklep zlokalizowany w Galerii Kazimierz należy do segmentu premium i oferuje prawie 20 tysięcy produktów. Obiekt powstał w miejscu poprzednio zajmowanym przez sklep Alma.

Nowy supermarket został otwarty na krakowskim Kazimierzu na ul. Podgórskiej 34. Oferuje on klientom przestronną halę sprzedaży o powierzchni prawie 2 200 mkw.

W specjalnie wyeksponowanej strefie „Targ Świeżości” dostępnych jest ok. 200 rodzajów warzyw i owoców, w tym warzywa i owoce bio, jak również wiele  regionalnych produktów, pochodzących od lokalnych producentów i rolników. Dodatkowo, w sprzedaży znalazły się również świeże ryby oraz selekcja owoców morza.

Klienci dbający o zdrowy styl życia będą mogli skorzystać z oferty Zdrowej Półki. W supermarkecie nie zabraknie również produktów naturalnych z linii „Jakość z Natury Carrefour”. Klienci będą mogli kupić również liczne produkty z asortymentu Kuchni Świata, w tym oryginalne francuskie produkty regionalne pod marką Reflets de France oraz włoskie specjały marki Terre d’Italia – dostępne wyłącznie na półkach sklepów Carrefour w Polsce.

Ofertę uzupełnia perfumeria z produktami SPA i ekologicznymi, a także wybór artykułów sezonowych oraz tekstyliów. Specjalnie z myślą o turystach odwiedzających krakowski Kazimierz powstała również oferta dań gotowych i na wynos oraz sekcja z pamiątkami z Krakowa.

Klienci korzystający ze smartfonów będą mogli skorzystać z aplikacji mobilnej Mój Carrefour, która oferuje m.in. dostęp do programu lojalnościowego z kuponami rabatowymi. 

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    12,01

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane