Ruszył casting do reklamy lodów Koral

Autor: pr 28 lipca 2016 11:04

Ruszył casting do reklamy lodów Koral fot. materiały prasowe

Dotychczas w reklamach lodów Koral występowały m.in.: Doda, Maryla Rodowicz, Joanna Krupa, Kasia Zielińska, Joanna Koroniewska, Joanna Liszowska, czy Katarzyna Figura. Trzy lata temu firma zmieniła strategię, w spotach w głównych rolach zaprezentowali się młodzi ludzie, tworzący tzw. „koralową ekipę lodową”. Czyżby szykowała się kolejna zmiana?

- W przyszłym sezonie będziemy kontynuować komunikację skierowaną do młodzieży, opartą na luzie, pozytywne, beztroskiej zabawie oraz radości z lata. Z jedną małą różnicą – wracamy do współpracy z gwiazdami ekranu. W sezonie 2017 będzie to bardzo znana postać, aktor młodego pokolenia, którego nazwiska na razie nie mogę zdradzić. Jedno jest pewnie: będzie głośno o marce Koral oraz o naszych produktach - mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral.

- Umowa z aktorem jest już podpisana, obecnie trwa casting do reklamy. Oprócz zatrudniania profesjonalnych modeli, chcemy dać szansę młodym, niedoświadczonym, ale pełnym entuzjazmu i przebojowym młodym osobom. Szukamy 4 dziewczyn, które udziałem w zdjęciach do spotu chciałyby sobie otworzyć drzwi do kariery – dodaje Gąsiorowski.

Casting ma formę konkursu online, dostępnego pod adresem casting.koral.com.pl. Do reklamy mogą zgłaszać się dziewczyny od 18 roku życia, które prześlą za pomocą aplikacji konkursowej wideo z autoprezentacją.

Organizatorem konkursu jest krakowska agencja Veneo, prowadząca komunikację marki w Internecie, odpowiedzialna m.in za dużą akcję marketingową „Pora na Koral”.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane