PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Ruszył hipermarket Auchan w Grudziądzu

Autor: dlahandlu.pl 9 maja 2016 10:04

6 maja nastąpiło otwarcie hipermarketu Auchan w Grudziądzu (ul .Południowa 4). To kolejny Auchan, który zastąpił sklep sieci Real.

Pierwszy sklep Auchan w Polsce został otwarty w roku 1996, w Piasecznie pod Warszawą. W Polsce Auchan zarządza obecnie 76 hipermarketami. Zatrudnia 13 tysięcy współpracowników.

30 listopada 2012 roku Grupa Auchan podpisała z niemieckim dystrybutorem Metro Group umowę wstępną, mającą na celu przejęcie aktywności Real w Europie Centralnej i Wschodniej, czyli nabycia 95 hipermarketów i 13 galerii handlowych w Polsce, Rumunii, na Ukrainie i w Rosji.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • michal 2016-05-10 02:31:01

  Do integracji pozostały już tylko cztery sklepy ex Real - Zgorzelec, Piotrków Trybunalski w CH Echo, Tarnów w CH Echo i Warszawa w CH Fort Wola. Pierwsze dwa planowane są do włączenia prawdopodobnie w tym tygodniu, a Fort Wola chyba docelowo jest do zamknięcia po zakończeniu umowy najmu. Mimo, że jest uwzględniany w gazetce Auchan, to we wszelkich spisach sklepów w regulaminach akcji i konkursów, sklep ten jest wyjątkiem, określanym jedynie jako "hipermarket", bez nazwy własnej. Podobnie jest na stronie CH Fort Wola.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,40

 • Śr

  4,43

 • Min

  2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane