PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszył I etap rozbudowy CH MAX w Chrzanowie

Autor: www.dlahandlu.pl 3 lipca 2012 13:18

Trwają zaawansowane prace przy budowie łącznika pomiędzy istniejącymi częściami CH MAX w Chrzanowie. Jest to pierwszy etap rozbudowy, po której powierzchnia centrum zwiększy się z 9 do 14 tys. mkw.

- Rozbudowę naszego centrum zaplanowaliśmy etapowo, dzięki czemu utrzymamy dotychczasowy standard obsługi klienta w czasie prac budowlanych - mówi Michał Stec, przedstawiciel inwestora. - Rozpoczęliśmy realizację łącznika między dwiema częściami centrum. Oddamy go do użytku w listopadzie. Kolejnym etapem będzie budowa trzykondygnacyjnego obiektu, w którym oprócz lokali handlowych będą dwa poziomy parkingu. Nowy budynek będzie zintegrowany z istniejącym obiektem handlowym.

CH MAX to największe centrum handlowe w Chrzanowie. Znajduje się w nim 65 sklepów i lokali usługowych. Wśród najemców są takie marki, jak: Piotr i Paweł, Reserved, Empik, CCC, Deichmann, Rossmann czy Media Expert.

Obiekt znajduje się w centrum miasta, tuż przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych Chrzanowa: ulic Trzebińskiej i Szpitalnej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dworce PKP, PKS i przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia klientom dogodny dojazd z każdego rejonu miasta. Inwestorem obiektu jest firma Stec, natomiast za komercjalizację odpowiada Retail Concept.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane