PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszył Makro Punkt w Tarnobrzegu

Autor: www.dlahandlu.pl 29 grudnia 2011 14:17

29 grudnia br. Makro Cash & Carry uruchomiło w Tarnobrzegu dziewiąty MAKRO Punkt na polskim rynku.

Tarnobrzeski Makro Punkt, podobnie jak osiem poprzednich, to rozwiązanie skierowane głównie do klientów z sektora handlu detalicznego.

W ofercie Makro Punktu, na którą składa się około 4700 produktów, podstawę stanowią artykuły spożywcze, takie jak konserwy, przetwory, koncentraty spożywcze (np. sosy, przyprawy, zupki), artykuły sypkie, kawa, herbata, a także świeża żywność: nabiał, owoce i warzywa. Nie zabraknie w niej również produktów spożywczych sygnowanych marką ARO i Fine Food. W hali w Tarnobrzegu są również dostępne podstawowe artykuły przemysłowe w dwóch kategoriach: art. biurowe - niezbędne do prowadzenia biura sklepu oraz do odsprzedaży - art. pierwszej potrzeby, które każdy sklep spożywczy powinien mieć w swojej ofercie.

Ekspozycję towarów cechuje wyjątkowa przejrzystość, aby zagwarantować profesjonalnym klientom możliwość szybkiego i płynnego dokonania zakupów. W Makro Punkcie można również zamówić artykuły dostępne w dużych halach Makro i produkty katalogowe.

Powierzchnia Makro Punktu w Gorzowie wynosi ponad 1565 mkw. Pierwszy Makro Punkt rozpoczął działalność w październiku 2009 w Tarnowie. W 2010 roku otwarto trzy kolejne: w Lesznie, Słupsku, Radomiu. W 2011 roku dołączyło do nich pięć nowych placówek: w Nowym Targu, Jeleniej Górze, Pile, Gorzowie Wielkopolskim, a teraz kolejną w Tarnobrzegu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,36

  • Min

    0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane