Ruszył park handlowy Stop.Shop w Mławie

Property News 28 listopada 2013 14:30

27. listopada br. w Mławie otwarty został drugi w Polsce park handlowy Stop.Shop. Mławski obiekt, należący do Immofinanz Group, to pierwsza tego typu samodzielna inwestycja deweloperska austriackiej spółki. Kolejny Stop.Shop zostanie otwarty w Kętrzynie, w pierwszej połowie 2014 roku.

- Polska jest doskonałym przykładem potwierdzającym naszą koncentrację, polegającą na rozwijaniu sieci parków handlowych Stop.Shop. To, jak dobrze radzi sobie nasz pierwszy polski tego typu park w Legnicy, odzwierciedla atrakcyjność lokalnego rynku nieruchomości handlowych i stanowi dla nas dowód, że obraliśmy właściwy kurs dla tego segmentu - wskazał Eduard Zehetner, prezes Immofinanz Group.

Nowo otwarty mławski Stop.Shop., o łącznej powierzchni 2,6 tys. mkw., zlokalizowany jest przy ul. Piłsudskiego - obok supermarketu Kaufland. Swoim zasięgiem obejmuje on ponad 85 tys. mieszkańców (w założeniu około 30 minut czasu jazdy). Odpowiedni dobór najemców objął zarówno międzynarodowe, jak i krajowe marki handlowe. Pierwsi najemcy, którzy już otworzyli swoje sklepy, to m.in. Media Expert, Martes Sport czy Rossmann. Aktualnie poziom komercjalizacji wynosi 70 proc. Dodatkowo na początku grudnia otwarty zostanie sklep sieci odzieżowej Kik, a negocjacje w kilkoma innymi znanymi markami są w toku.

Koncepcja marki Stop.Shop bazuje na parkach handlowych w małej odległości od głównych skupisk ludności - od 30.000 do 150.000 mieszkańców. Powierzchnie pod wynajem wahają się od 2,5 tys. mkw. do 15 tys. mkw. Obiekty oferują swoim gościom także parking, dostęp do sieci transportowych i wysoką funkcjonalność. Na portfel nieruchomości typu Stop.Shop należących do Immofinanz aktualnie składa się 45 parków handlowych w 6 krajach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,70

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane