PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszył przetarg na wybór najemcy strefy gastronomicznej Wodnego Parku Tychy

Autor: dlahandlu.pl 6 lipca 2016 09:52

Inwestor budowy Wodnego Parku Tychy na swojej stronie internetowej opublikował szczegóły postępowania przetargowego na wynajem przestrzeni strefy gastronomicznej. Pod najem oddano pomieszczenia o łącznej powierzchni 760,5 mkw.

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A., które jest inwestorem powstającego Wodnego Parku Tychy zaprasza do przetargu podmioty, które udokumentują, że prowadziły co najmniej jeden lokal o charakterze gastronomicznym o łącznej powierzchni min. 400 mkw. przez okres przynajmniej 3 lat. Dodatkowym warunkiem jest doświadczenie wynikające z zatrudnienia przy prowadzonej działalności minimum 8 osób na umowę o pracę.

- Do wynajęcia jest naprawdę atrakcyjna powierzchnia. Planujemy, że rocznie nasz obiekt będzie odwiedzać około 350 tys. gości. To pozwala wyobrazić sobie skalę klientów strefy gastronomicznej – mówi Zbigniew Gieleciak, Prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A., inwestora budowy Wodnego Parku Tychy.

Oferty, które wpłyną do RCGW S.A. zostaną przeanalizowane przez komisję przetargową i poddane ocenie według dwóch kryteriów. W 70% wybór najkorzystniejszej oferty zostanie podyktowany zaoferowaną ceną najmu za jeden metr kwadratowy powierzchni. 30% oceny stanowić będzie zaś wartość procentowa przychodu ze sprzedaży przekazywana co miesiąc do właściciela obiektu. Podmiot, który zaoferuje najlepsze warunki zostanie zaproszony do podpisania umowy na okres 5 lat. Wynajmujący uzyska dostęp do pomieszczeń w stanie surowym, na 3 miesiące przed oficjalnym otwarciem Wodnego Parku Tychy.

Propozycje należy zgłaszać do siedziby RCGW S.A., do 15 lipca 2016 roku, przy jednoczesnej wpłacie wadium w wysokości 5000 zł. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane