PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszył serwis podarunkowy Bonbonier

Autor: dlahandlu.pl 25 lipca 2012 10:07

23 lipca rozpoczął działalność Bonbonier - serwis podarunkowy wykorzystujący potencjał portali społecznościowych. To kolejny projekt internetowy Marka Borzestowskiego oraz Piotra Majcherkiewicza - współtwórców Grupera.


Bonbonier rozpoczął swoją działalność na Facebooku. Dzięki nowej usłudze użytkownicy portalu mogą obdarować znajomego, przyjaciela czy członka rodziny bonem podarunkowym, który wraz z dedykacją pojawia się na jego „ścianie". Kolejni internauci mogą zwiększyć wartość kuponu. Obdarowany dokonuje realnego zakupu w sklepie z pomocą Internetu, smartfona lub wydrukowanego bonu.

Wśród firm współpracujących z Bonbonierem można znaleźć m.in. takie marki jak Universal Music Polska, Merlin, Manufaktura Czekolady, Audioteka czy Bookoff.
- Ruszamy z przemyślaną ofertą dobrze wpisującą się w potrzeby użytkowników Facebooka - wyjaśnia Tomasz Borowy. - Wkrótce będziemy informować o kolejnych kontraktach. Naszym długoterminowym celem jest pozycja największego partnera f-commerce dla dużych marek działających na terenie Polski.
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Jacek P. 2012-07-31 13:28:43

    Mi się tam podoba, chociaż pewnie będą narzekania malkontentów. Mieszkam 300 km od rodzinnego miasta i myślę, że to fajny pomysł na prezenty np. dla znajomych, których nie widzę na co dzień i nie mam czasu na przyjazd.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane