PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszyła 34. galeria handlowa Echo Investment

Property News 29 kwietnia 2015 10:26

Galeria Sudecka w Jeleniej Górze jest 34. obiektem handlowym i 113. inwestycją komercyjną zrealizowaną przez spółkę Echo Investment SA. Jak zapowiada w rozmowie z Propertynews.pl Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment, to nie koniec inwestycji w tym sektorze.

W ciągu najbliższych lat Echo Investment planuje modernizację: Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu, dalszą rozbudowę Galerii Sudeckiej, Centrum Galaxy i Outlet Parku w Szczecinie. Największą inwestycją  handlową spółki będzie zaś budowa galerii w Katowicach.

Galeria Sudecka powstała w wyniku rozbudowy Centrum Handlowego Echo, które ruszyło w 2000 roku jako pierwszy i przez lata największy obiekt tego typu w regionie. - Galeria Sudecka wpisuje się w obecny na rynku trend rozbudowy i rewitalizacji istniejących obiektów – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych, Echo Investment.

- Rynek centrów handlowych w mniejszych miastach typu Jelenia Góra różni się od rozwiniętych rynków wielkich miast. Galerie handlowe w mniejszych miastach borykają się z problemem mniejszej siły nabywczej – mówi Marek Gładki, dyrektor zespołu komercjalizacji i marketingu Działu Centrów Handlowych Echo Investment. - Najemcom łatwiej jest otworzyć kolejny sklep w dużym mieście niż pierwszy w mniejszym. Tym bardziej cieszy nas fakt, że Galeria Sudecka została wynajęta w 100 proc. jeszcze przed otwarciem - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane