PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszyła budowa CH Hit w Nowym Dworze Mazowieckim

Autor: dlahandlu.pl 8 czerwca 2015 13:58

H&M dołączył do grona najemców C.H. HIT - największego obiektu handlowego w regionie Nowego Dworu Mazowieckiego. Właśnie rozpoczęła się jego budowa a otwarcie nastąpi w marcu 2016 r.

Projekt zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu głównych dróg regionu (drogi krajowej - Gen. Thommee z ulicą Warszawską), kilkaset metrów od centrum Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Modlina, w bliskim sąsiedztwie targowiska miejskiego. Przy obiekcie planowana jest docelowo realizacja dużego osiedla mieszkaniowego.

Powierzchnia najmu całego projektu to blisko 15 tys. mkw. W skład obiektu wejdzie jednopoziomowe Centrum Handlowe oraz Park Handlowy. Dodatkowym uzupełnieniem całości będą, mające powstać przy wjeździe do obiektu: restauracja typu „drive” sieci „McDonald’s” oraz sieciowa stacja paliw.
Do dyspozycji klientów kompleksu będzie wygodny parking na 400 miejsc wraz myjnią samochodową.
W Centrum Handlowym HIT znajdzie się supermarket spożywczy MarcPol oraz ok. 50 sklepów. Część lokali przewidzianych jest także dla najemców lokalnych. W całym obiekcie zatrudnienie znajdzie kilkaset osób.

Przeczytaj także:

Inwestorem projektu, jest firma MarcPol – właściciel polskiej sieci supermarketów działających na rynku od ponad 20 lat. Projekt architektoniczny przygotowało krakowskie biuro projektowe ATT Architekci a generalnym wykonawcą jest giełdowa spółka Mirbud.

Za koncepcję komercyjną obiektu odpowiada firma Mallson Polska, która zajmuje się także jego wynajmem.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • malwa 2016-05-31 17:14:37

    Tak w sierpniu dokładnie 25 :) My z córcią nnie możemy się doczekać co wybierzemy się na zakupy do smyka:) No i oczywiście do macdonalda zajrzymy:)

  • ada 2016-05-31 17:10:18

    Dobrze słyszałaś, otwarcie galerii Hit będzie 25 sierpnia. Co do sklepów to nic się nie zmieniło ma byc przeszło 50 :)

  • masza 2016-04-15 23:01:43

    A nie ma być otwarcie w sierpniu? Przynajmniej tak słyszałam, ponoć przesunęli termin otwarcia :) Ale sklepy maja być tak jak wcześniej pisali smyk, ccc, jysk, stacja paliw macdonald itp. Ja nie mogę się doczekać:)

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane