Ruszyła budowa Dekady Malbork

Autor: dlahandlu.pl 14 sierpnia 2014 09:35

Rozpoczęła się budowa Dekady Malbork - dziesiątej z kolei inwestycji spółki Dekada Realty. Obecnie trwa proces komercjalizacji obiektu, który osiągnął już ponad 70 procent.


Dekada Malbork została zaplanowana jako dwupoziomowa galeria handlowa, w której na powierzchni 5400 mkw. znajdzie się 20 lokali handlowych i parking na 100 miejsc. Dekada znajdzie się w odległości kilku minut spacerem od Zamku Krzyżackiego.
Za komercjalizację obiektu odpowiada spółka BOIG Property Consulting. Obecnie powierzchnia handlowa Dekady Malbork jest wynajęta w ponad 70 proc., a umowy podpisały już takie marki jak sieć odzieżowa H&M (1700 mkw.), dystrybutor obuwia CCC, sieciowy elektromarket RTV Euro AGD czy supermarket drogeryjny Rossmann.

DEKADA to sieć galerii i centrów handlowych typu convenience. Na rynku polskim marka obecna jest od 2011 roku. Do Grupy DEKADA należą centra już otwarte w takich miastach jak: Sieradz, Skierniewice, Myślenice, Żyrardów, Kraków, Nowy Targ, Brodnica oraz Olsztyn. W najbliższej przyszłości uruchomione zostaną obiekty w Malborku, Ciechanowie, Nysie i Łowiczu.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane