Ruszyła budowa Focus Parku we Włocławku

Autor: dlahandlu.pl 16 marca 2011 11:27

Parkridge Retail Development, deweloper śródmiejskich galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall i parków handlowych Focus Park, rozpoczął prace przy budowie Focus Parku we Włocławku.

- Realizacja obiektu finansowana jest z kredytu udzielonego przez BZ WBK. Generalnym wykonawcą prac jest firma SPS Construction z Kielc. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Focus Park Włocławek zaprosi pierwszych klientów późną jesienią 2011 roku - mówi Jarosław Fijałkowski, prezes Parkridge Retail Development.

Jedną z zalet Focus Parku we Włocławku jest jego lokalizacja. Działka, której Parkridge Retail Development został niedawno pełnoprawnym właścicielem, znajduje się między ulicami Komunalną a Witosa przy drodze krajowej nr 1 (Łódź-Gdańsk).
Na terenie o powierzchni 2 ha powstanie park handlowy liczący 6500 mkw. powierzchni całkowitej w tym 6200 mkw. powierzchni najmu GLA. Przy obiekcie znajdzie się parking na 310 aut.

Focus Park zbudowany zostanie w pobliżu hipermarketu Real i marketu budowlanego Obi. Aktualnie jest on wynajęty w 72 proc. Wśród najemców wymienić można m.in. : Media Expert, Rossmann, Deichmann, CCC.

Parkridge Holdings należy do czołowych firm deweloperskich w Europie. Specjalizuje się w realizacji galerii rozrywkowo-handlowych i parków handlowych. Do tej pory zainwestował w regionie Europy Środkowo-Wschodniej ponad 1mld euro. Planowane inwestycje w Polsce wynoszą ponad 500mln euro do 2013 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,73

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane