PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszyła budowa galerii handlowej w Rokietnicy

Autor: www.dlahandlu.pl 8 listopada 2012 10:26

Na początku października w Urzędzie Gminy w Rokietnicy została podpisana umowa pomiędzy „Rokietnickim Ośrodkiem Sportu" a Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Budowlanym PROFBUD. Przedmiotem umowy jest budowa centrum sportowo-usługowego z galerią handlową w Rokietnicy.

Kwota na jaką opiewa inwestycja to 13.528.770 zł brutto.Przewidziany termin zakończenia robót określa się na styczeń 2014 roku.

Centrum sportowo-usługowe z galerią handlową jest inwestycją o charakterze użyteczności publicznej z możliwością komercyjnego wykorzystania powierzchni użytkowej.

Zlokalizowanie inwestycji przy zbiegu ulic Szamotulskiej i Kolejowej czyni ją niezwykle atrakcyjnym miejscem dla wynajmu lokali handlowo - usługowych.

Układ konstrukcyjny inwestycji został tak pomyślany, że posiada znaczne możliwości modyfikacji wielkości powierzchni komercyjnej. Pozwala to na łączenie poszczególnych modułów lokalowych dzięki czemu można uzyskać niezależną powierzchnię nawet kilkuset metrów. W zamyśle inwestora budowane Centrum sportowo-usługowe na długie lata ma stać się naturalnuym centrum sportowym i handlowo-usługowym Rokietnicy. Początek budowy został przewidziany na III kwartał 2012 roku natomiast zakończenie I etapu na drugą połowę 2013 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane