PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszyła budowa Galerii Warmińskiej

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 8 lutego 2013 16:38

Tysiąc miejsc pracy zaoferuje centrum handlowo-rozrywkowe w Olsztynie, którego budowa właśnie się rozpoczęła. Pracownicy będą potrzebni także przy budowie obiektu. Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, otwarcie Galerii Warmińskiej odbędzie się pod koniec 2014 roku.


Inwestycja budowy Galerii Warmińskiej rozpoczęła się w drugiej połowie stycznia zaraz po uprawomocnieniu się pozwolenia na budowę i jak dotąd przebiega zgodnie z planem. Jak deklaruje inwestor, do budowy tego nowoczesnego centrum handlowo-rozrywkowego zostaną zaangażowane lokalne firmy. - Zamierzamy korzystać z usług firm z regionu zarówno na etapie budowy, jak również potem, po otwarciu galerii. Obiekt tego typu generuje zawsze ok. tysiąca nowych miejsc pracy. Firmy, które chciałyby wziąć udział w procesie budowy Galerii Warmińskiej, mogą zgłaszać się mailowo na adres oferty@mgcinwest.pl - informuje Jakub Puchalski z MGC Inwest powiązanej z inwestorem.
Galeria Warmińska będzie największym w regionie i wyróżniającym się na tle innych tego typu obiektów w Polsce. Na powierzchni ponad 116 metrów kwadratowych powstanie 147 sklepów i punktów usługowych, lokale gastronomiczne, klub fitness i multikino. Obiekt jest już w ponad połowie skomercjalizowany. Swoje salony w Galerii Warmińskiej otworzą zarówno najemcy sieciowi, duże, globalne marki, jak i lokalni biznesmeni. - Głównym celem przy tworzeniu mixu najemców w naszej galerii jest przede wszystkim komplementarność oferty zamiast jej powielania, co trudno osiągnąć tylko za pomocą najemców sieciowych. Dlatego podpisaliśmy wiele umów najmu z lokalnymi najemcami i z wieloma prowadzimy rozmowy. Mamy świadomość, że właśnie miejscowi kupcy, prowadzący swoje interesy od lat, znają najlepiej specyfikę lokalnego handlu, a to będzie tworzyć siłę tego projektu - informuje Mariusz Kowalczyk z odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu Libry Project. Dla zmotoryzowanych klientów udostępniony zostanie parking na 1200 miejsc.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane