PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszyła digitalowa kampania Warki

Autor: pr 4 marca 2016 11:27

4 marca wystartowała kampania digitalowa Warki, stanowiąca rozwinięcie komunikacji telewizyjnej marki.

Planeta Warka to wymarzony męski świat, stworzony w kampanii reklamowej marki Warka. To miejsce, w którym rytm życia wyznaczają męskie potrzeby. Planeta Warka, do tej pory znana konsumentom z dwóch spotów telewizyjnych, teraz zostaje zaprezentowana w nowej odsłonie – w uruchomionym właśnie serwisie internetowym PlanetaWarka24.

Na stronie www.planetawarka.pl znaleźć można newsy prezentujące zaskakujące wydarzenia z życia tej wyjątkowej społeczności. Tutaj program 500+ obejmuje każdego kibica, gry komputerowe zostają wprowadzone do oficjalnego programu Igrzysk, a stadiony miejskie uznaje się za obiekty sakralne. Z serwisu dowiedzieć się też można między innymi, kto na Planecie Warka ma szansę na Nobla, a kto za dokonanie swego odkrycia usłyszał wyrok.

Aktywacje interaktywne marki Warka realizuje agencja The Digitals (grupa S/F), a planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy MediaVest. Kreację nowej komunikacji stworzyła agencja LVOV. Domem produkcyjnym odpowiedzialnym za realizację spotów jest Tango Production, a postprodukcją zajął się Televisor. Wsparcie PR zapewnia Roots PR.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane