Ruszyła dziewiąta Dekada. Tym razem w Brodnicy

Autor: dlahandlu.pl 30 lipca 2014 09:50

Dekada Brodnica - dziewiąte centrum handlowe typu convenience, które zrealizowała spółka Dekada Realty, i zarazem trzecie, które jest zintegrowane z nowoczesnym dworcem autobusowym - zostało otwarte. W ofercie obiektu znajdują się takie marki jak Neonet, Rossmann, CCC, Ray Obuwie i Apteka Arnika.

- Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo supermarketu Kaufland, zrezygnowaliśmy z wprowadzania do obiektu operatora spożywczego, w przeciwieństwie do tego jak to miało miejsce przy poprzednich realizacjach Dekady - mówi Radosław Gadomski, commercial director BOIG Property Consulting.
Dekada Brodnica usytowana jest w centrum miasta, u zbiegu ulic Sądowej i Sienkiewicza.

Pierwsza tego typu inwestycja spółki Dekada Realty została otwarta w Myślenicach w 2011 roku, kolejna - w marcu br. w Nowym Targu. Dekada Realty realizuje obecnie kolejne podobne centra handlowe, połączone z dworcami autobusowymi - m.in. w Ciechanowie, którego otwarcie zaplanowane jest na drugą połowę przyszłego roku.

Po otwarciu Dekady w Brodnicy przybędzie ok. 50 miejsc pracy.
Powierzchnia brodnickiej Dekady to 1770 mkw., na których mieści się 5 lokali. Centrum handlowe dysponuje również parkingiem na 40 miejsc.

Projekt Dekady w Brodnicy został stworzony przez konsorcjum dwóch pracowni architektonicznych: Air Projekt i Atelier.com, a generalnym wykonawcą robót była firma Erbud SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane