Ruszyła galeria Korona Kielce

Property News 16 maja 2012 12:51

16 maja została otwarta Galeria Korona Kielce. Podczas gali inauguracyjnej, która miała miejsce dzień wcześniej, Dariusz Miłek, inwestor obiektu, szczególne podziękowania składał najemcom, którzy zaufali projektowi pomimo, że pół roku wcześniej uruchomione zostało po rozbudowie konkurencyjne centrum handlowe.

- Szukaliśmy atrakcyjnej lokalizacji. W naszej opinii Kielce i jego mieszkańcy w pełni zasługują na obiekt nowej generacji, ponieważ miasto to wyróżnia się na gospodarczej mapie Polski. Z jednej strony na nasz wybór miały wpływ analizy ekonomiczne, z drugiej zaś przekonało nas pozytywne nastawienie mieszkańców do inwestycji - wyjaśnia Dariusz Miłek.

W Galerii Korona Kielce, której budowa rozpoczęła się jesienią 2010 roku, na trzech poziomach o powierzchni blisko 37 tys. mkw. znajduje się 150 lokali handlowo-usługowych z bogatą ofertą gastronomiczną, jak również częścią rozrywkowo-rekreacyjna. Kolejne trzy kondygnacje przeznaczono na parking, który może przyjąć tysiąc aut.

Do kluczowych najemców modowych kieleckiej Korony należą m.in. wszystkie brandy hiszpańskiej grupy Inditex. Wśród największych najemców obiektu jest także market sieci Media Expert o powierzchni 1,5 tys. mkw., supermarket Piotr i Paweł, którego łączna powierzchnia to ok. 2 tys. mkw., 9-salowe Multikino, które pomieści 1,5 tys. widzów,fitness Pure Health & Fitness, a także Klub Squash Korona z pięcioma pełnowymiarowymi kortami do gry. W obiekcie działa 17 lokali gastronomicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane