PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszyła galeria Vivo! Krosno

Autor: dlahandlu.pl 29 września 2017 14:41

Galeria Vivo! Krosno od piątku 29 września oficjalnie otwarta dla klientów. Vivo! Krosno to 70 sklepów na około 21 tys. metrów kw.

Wśród najemców znalazły się takie marki jak: H&M, Media Markt, Helios, CROPP, House, RESERVED, SiNSAY, FRAC, Pepco, SMYK, JYSK, Cosmedica, Apart, Deichmann, CCC, Grycan, Home&You, Martes Sport, Rossmann, Fenix, Maxi Moda, Travelplanet, Big Star, 4F, Evenement, Telepizza, Hebe, Q&Q, Smak Bar, KIK, Inmedio.

Krośnieńska inwestycja była prowadzona przez Immofinanz wspólnie z partnerem, firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85 proc. Immofinanz i 15 proc. Acteeum).

Vivo! to marka centrów handlowych stworzona przez Immofinanz. Koncepcja ta została opracowana z myślą o miastach z zasięgiem całkowitym umożliwiającym dotarcie do co najmniej 200.000 osób. 

Markę Vivo! wprowadzono na rynek w październiku 2014 roku. Są to obiekty handlowe dedykowane są dla małych i średnich miast w regionalnych aglomeracjach Europy Środkowej i Wschodniej. Centra handlowe Vivo! funkcjonują już w Polsce i Rumunii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane