Ruszyła kampania reklamowa szczoteczek Jordan Individual

Autor: pr 15 października 2015 09:45

Marka Jordan wystartowała z kampanią reklamową dla kolekcji szczoteczek Jordan Individual 2015. Działania reklamowe rozpoczęły się w październiku i potrwają do końca miesiąca.

Swoim zasięgiem obejmują szeroką listę ogólnopolskich stacji telewizyjnych i wspierane są kampanią VOD. Dodatkowo do końca listopada będą prowadzone działania reklamowe na portalach internetowych, oraz w formie reklam na portalu społecznościowym Facebook. Wsparciem kampanii będą działania PR i promocja w punktach sprzedaży.

Kampania wspiera konkurs Wyraź swoją pasję z Jordan Individual, w którym do wygrania jest 10 000 zł na realizację swoich pasji, 10 bonów Sodexo o wartości 500 zł oraz 100 zestawów Jordan. Konkurs trwa od 1 października do 30 listopada br.
Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić szczoteczkę z linii Jordan Indiviual, zachować paragon, a na stronie www.individualbyjordan.com zaprojektować swoją wersję szczoteczki Individual.

Kolekcja Jordan Individual to dwanaście wyróżniających się projektów, inspirowanych surową, przyrodą północy pozwala wybrać produkt pasujący do naszego stylu bycia i upodobań. Pełna kolorystyka wzorów umożliwia także dopasowanie szczoteczki do stylu wnętrza łazienki, czyniąc z rzeczy codziennego użytku atrakcyjny, stylowy gadżet.

Szczoteczki Jordan z kolekcji Individual 2015 dostępne są w szerokiej dystrybucji, m. in w drogeriach Rossmann, Superpharm, Hebe, hipermarketach, a także w wybranych supermarketach oraz aptekach.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane