PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszyła loteria Lubelli

Autor: pr 4 października 2016 19:03

Lubella przygotowała dla konsumentów loterię. Kolejna akcja marki, oparta o prosty, a zarazem angażujący mechanizm to okazja, by zdobyć unikalne gadżety kuchenne.

Rejestrując promocyjny kod na stronie www.promocja.lubella.pl codziennie można wygrać jedną z 10 000 wyjątkowych ściereczek, a co tydzień robot kuchenny BOSCH.

W promocji dostępne są ściereczki w 10 różnych wariantach – wszystkie z humorystycznymi hasłami do wyboru. Każdy laureat może wybrać swój ulubiony wzór.

Do sklepów trafiło 6 milionów opakowań z promocyjnymi kodami: makarony Lubella - Classic, Pełne Ziarno i Jajeczna oraz mąki Lubella - Puszysta i Pełne Ziarno. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy kupić dowolny produkt w opakowaniu z promocyjną nakleją i zarejestrować kod promocyjny na stronie www.promocja.lubella.pl.

W codziennych losowaniach zdobyć można unikalne ściereczki , a raz w tygodniu (w poniedziałki) wielofunkcyjny robot kuchenny BOSCH. Każdy kod to 2 szanse na wygraną (w losowaniu dziennym oraz tygodniowym). Akcja dodatkowo wspierana jest kampanią w Internecie odsyłającą do strony poświęconej loterii. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane