PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Ruszyła loteria marek  Sidolux i Perlux

Autor: pr 4 października 2017 15:24

Lakma Strefa – producent i dystrybutor produktów chemii gospodarczej – z początkiem października uruchomił Wielką Loterię marek Sidolux i Perlux. Konsumenci, którzy w okresie od października do grudnia kupią produkty marki Sidolux lub Perlux mogą wziąć udział w loterii. Do wygrania samochody TOYOTA AYGO XPLAY oraz nagrody pieniężne – codziennie 10 osób wygra 100 zł, co tydzień jedna osoba zdobędzie 1000 zł.

Aby wziąć udział w loterii konsumenci muszą kupić, co najmniej jeden produkt z portfolio marek Sidolux i Perlux w dniach od 2 października do 17 grudnia 2017 r., a następnie zarejestrować dowód zakupu na stronie www.promocje-sidolux.pl. Uczestnicy akcji konsumenckiej powinni zachować dowód zakupu w formie paragonu lub faktury. Loteria trwa od 16 października 2017 r. do 17 grudnia 2017 r.

To pierwsza w historii Lakmy tak duża, ogólnopolska akcja konsumencka połączona z kampanią marketingową - komentuje Justyna Kiełkowska, Marketing Manager, Lakma Strefa. Głównym celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku czołowych marek: Sidolux oraz Perlux. Działania promocyjne zostały dopasowane zarówno do stałych klientów, jak również do grupy kobiet, które od niedawna prowadzą własne gospodarstwo domowe. Loteria konsumencka jest kolejnym etapem kampanii reklamowej marki, zainaugurowanej we wrześniu. Przypominamy z dumą w akcji, że według klientów marka Sidolux uzyskała status nr 1 wśród  produktów do czyszczenia podłóg w Polsce*.

Kampania reklamowa marek Sidolux i Perlux wystartowała we wrześniu obejmując prasę branżową. W październiku działania obejmą promocję w Internecie oraz intensywną reklamę w radiu i TV. W przekazie kampanii producent podkreśla walory preparatów i niezwykłą skuteczność z zastosowania marki Sidolux, która od 30 lat towarzyszy Polkom w ich domach.

Wsparcie kampanii marketingowej obejmie też punkty sprzedaży w całym kraju, w których zostaną zamieszczone informacje o loterii oraz dedykowane ekspozycje displayowe. Na ekspozycjach sklepowych oraz na samych produktach, biorących udział w konkursie, pojawią się specjalne zawieszki z informacją o loterii i naklejki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,80

 • Śr

  1,30

 • Min

  1,06

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane