Ruszyła najnowsza kampania telewizyjna Kubusia

Autor: pr 6 kwietnia 2017 10:19

Ruszyła najnowsza kampania telewizyjna Kubusia fot. materiały prasowe

Najnowsza kampania pokazuje, że marka jest obecna w życiu dzieci podczas wszystkich aktywności i udowadnia, że sport może być świetną zabawą.

Kampania zachęca wszystkich: Jak się ruszasz, pij i jedz Kubusia! Akcja „Rusz się z Kubusiem!” w telewizji ma dwie odsłony: fabularną, dla starszych dzieci i animowaną – skierowaną do młodszych. Pierwsza cześć utrzymana jest w dynamicznej, żywiołowej stylistyce. To spoty, w których dzieci bawią się w różnych sportowych konkurencjach. Bohaterowie skaczą na trampolinie, jeżdżą na rolkach, grają w piłkę… i zawsze mają ze sobą Kubusia – sok, mus, ciastka lub wodę. Z kolei druga odsłona to spoty animowane zachęcające najmłodszych widzów do ćwiczeń. Proste sekwencje ruchów skłaniają dzieci, by wspólnie z Kubusiem wstały z miejsca i się rozruszały.

Długoterminowa kampania potrwa przez cały rok, a towarzyszyć jej będą działania w Internecie, z uwzględnieniem mediów społecznościowych. W ramach akcji zaplanowano również szereg wydarzeń i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Kubuś będzie też wspierać akcje podczas obecności na licznych eventach sportowych, m.in. w ramach cyklu imprez biegowych dla dzieci „Waterrr Run”.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,94

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane