PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszyła nowa organizacja skupiająca społeczność sieci handlowych

Autor: pr, dlahandlu.pl 7 lipca 2015 10:36

1 lipca otwarto Retail & e-Commerce Institute - ośrodek dialogu, badań i analiz dla firm i osób. Instytut został stworzony przez Annę Szmeja-Kroplewską, byłą dyrektor generalną PRCH, Organizacja ma wspierać rozwój centrów i sieci handlowych oraz firm prowadzących działalność online.

- Aby skutecznie zarządzać zespołem i firmą, zwłaszcza tymi związanymi z rozwojem i zarządzaniem centrami i sieciami handlowymi, prowadzących działalność online, należy stale poszukiwać informacji, trendów i poznawać zjawiska, które mają nie tylko wpływ na teraźniejszość, ale będą również kształtować przyszłość. Spotkania z ludźmi z różnych środowisk, mających odmienne doświadczenia i praktykę, ale mających podobne wartości i aspiracje pozwoli wypracować nowe, innowacyjne podejście i przełamywać utarte schematy. Chcemy, aby realizowane przez nas badania oraz nasze spotkania dostarczały inspiracji i były motorem jakościowych zmian. Chcemy stawiać trudne pytania i wspólnie szukać na nie odpowiedzi, chcemy stać się niezależnym ośrodkiem badań, rozwoju i dialogu w zakresie nieruchomości komercyjnych i handlu w Polsce - komentuje Anna Szmeja-Kroplewska, prezes Retail & e-Commerce Institute.

Działania Instytutu będą koncentrowały się wokół spotkań, warsztatów, grup projektowych i badań, do których Instytut zaprasza decydentów i ekspertów. Pierwsze spotkania zaplanowano już w lipcu. Wokół Instytutu skupiona będzie społeczność ekspertów znających branżę centrów i sieci handlowych oraz e-commerce, ale również osoby i organizacje niezwiązane z nią.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane