PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszyła promocja Irving "Herbaciane puzzle"

Autor: dlahandlu.pl 19 maja 2010 14:13

Ruszyła promocja Irving "Herbaciane puzzle"

W promocji marki Irving: "Herbaciane puzzle" do wygrania są 3 samochody Toyota Aygo oraz tysiąc innych nagród: aparaty fotograficzne, karty przedpłacone o wartości 200 i 500 złotych, skrzynki na herbatę.

Aby wziąć udział w loterii należy kupić oznakowane puzzlami opakowanie herbat Irving (opakowania 25 saszetek: Irving Daily Classic, Irving Pure Green, Irving Earl Grey lub opakowania 100 saszetek Irving Daily Classic), zarejestrować się na stronie www.irvingtea.com, wpisać promocyjny kod znajdujący się na wewnętrznej stronie opakowania. Kod zostanie zwizualizowany jako element puzzli układających się w obrazek jednej z nagród. Aby wygrać nagrodę należy ułożyć puzzle składające się z 4 pasujących do siebie elementów. Zdublowane lub niepotrzebne elementy uczestnicy promocji mogą wymieniać między sobą na znajdującej się w systemie specjalnej „giełdzie". System komputerowy na bieżąco weryfikuje wystawione do wymiany na giełdzie puzzle. W sytuacji dopasowania elementów, system automatycznie dokonuje wymiany i każdy z uczestników otrzymuje pożądaną część wybranej nagrody.

Opakowania promocyjne herbat Irving dostępne są zarówno w sklepach w handlu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Promocja trwa od 10 maja do 31 sierpnia br.

Jako wsparcie działań promocyjnych przygotowano specjalne opakowania produktów, materiały POS: plakaty i wobblery oraz kampanię w internecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane