PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszyła stacja ładowania pojazdów elektrycznych w Millenium Hall

Property News 2 października 2017 14:15

Rzeszowskie centrum handlowe, Millenium Hall, jako pierwsze w mieście uruchomiło stację ładowania pojazdów elektrycznych. Już od 18 września można było testować nowy obiekt. Dziś stacja jest już w pełni gotowa. Znajduje się na parkingu podziemnym Millenium Hall, a dokładniej tuż przy wjeździe od strony al. Kopisto.

To trzecia w Polsce a pierwsza i jedyna innowacyjna stacja szybkiego ładowania Greenway w Rzeszowie. Wybór lokalizacji w Rzeszowie był dla Greenway Infrastructure oczywisty, Millenium Hall to centrum o największej powierzchni handlowej w Rzeszowie co jest dużym atutem dla użytkowników stacji. Podczas ładowania, mogą udać się na zakupy do swoich ulubionych sklepów czy choćby napić się kawy.

Ładowarki Greenway Infrastructure Poland umożliwiają zasilenie energią elektryczną samochodów we wszystkich dostępnych w Europie standardach szybkiego ładowania (CHAdeMO, CCS, AC), dzięki czemu mogą z nich korzystać zarówno posiadacze różnych marek samochodów elektrycznych, zarówno Nissanów, jak i Tesli czy BMW. 

Czas, w jakim ładuje się samochód elektryczny zależy m.in. od poziomu rozładowania baterii. Od 0-80% ładuje sie znacznie szybciej niż od 80% do 100%. Ładowanie pojazdu zajmuje co najmniej 20-30 minut. Czas ten zależy od wielkości baterii, stopnia jej rozładowania oraz typu pojazdu. Przykładowo by naładować  BMW i3 do 80% potrzebne jest zaledwie 30 min.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,99

  • Śr

    4,83

  • Min

    3,74

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane