PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Ruszyło 167 sklepów pod szyldem Mila

Autor: www.dlahandlu.pl 2 lutego 2015 10:56

Ruszyło 167 sklepów pod szyldem Mila

W styczniu w 89 miejscowościach, łącznie 167 supermarketów ruszyło pod nową marką Mila, należącą do spółki market-Detal. Firma planuje otwierać ponad 30 sklepów rocznie na terenie całego kraju. Supermarkety spółki market-Detal, funkcjonujące do końca 2014 r. pod szyldem POLOmarket, zyskały nową nazwę i wygląd.

- Supermarkety Mila specjalizują się przede wszystkim w stoiskach tradycyjnych, na których można znaleźć wędliny i mięsa, różnorodne sery, świeże owoce i warzywa oraz ciasta - komunikuje spółka.

Nowa marka to 167 sklepów, które odnaleźć można w 12 województwach. W kolejnych miesiącach sieć będzie się sukcesywnie rozwijać, planowanych jest ponad 30 otwarć rocznie. Do końca lutego nowe placówki handlowe powstaną dla mieszkańców Dwikóz, Łosic, Tomaszowa Mazowieckiego, Piły, Starego Sącza, Modlina, Biłgoraja, Sierakowa oraz Pisza.

- Przy tworzeniu nowej sieci przyświecał nam cel stworzenia miejsca przyjaznego klientom, w którym codziennie dostępny będzie szeroki asortyment świeżej żywności - mówi Artur Kasner, prezes zarządu spółki market-Detal, która jest właścicielem marki Mila. Klienci dużo częściej niż kiedyś rezygnują z hipermarketów na rzecz supermarketów. Robią to, ponieważ proponujemy szeroki dostęp do produktów zarówno znanych, jak i regionalnych marek, a przy tym zachowujemy wysokie standardy obsługi. Czas w jakim klienci mogą zrobić zakupy musi być dostosowany do ich szybkiego tempa życia - dodaje.

Sieć zatrudnia ponad 5 500 pracowników z wieloletnim doświadczeniem w handlu detalicznym, pracujących w sklepach, w biurach (Inowrocławiu, siedzibie firmy, Płocku i Warszawie) oraz w nowo uruchomionym Centrum Logistycznym w miejscowości Krągola, z którego codziennie dojeżdżają do sklepów produkty. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • poi 2015-02-05 09:55:56

  Polomarket zostaje bez zmian razem z resztą sklepów, odłączyła się jedna ze spółek i założyła odrębną sieć. Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem!

 • Manager FMCG 2015-02-02 19:17:33

  Tak się legalnie wyciąga kasę z firm, nauczcie się w końcu pseudo menagerowie, proponuje książkę pt."Zera w garniturach"

 • Milusiński 2015-02-02 14:06:49

  a ja nie widze tego w sklepie o czym mówi ten pan . . . wiec po co przepłacać

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,20

 • Śr

  2,94

 • Min

  2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane