Ruszyło największe w północno - wschodniej Polsce centrum typu outlet

Autor: www.dlahandlu.pl 17 kwietnia 2015 11:45

Największe w północno - wschodniej Polsce centrum typu outlet zostało otwarte 15 kwietnia przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych w Białymstoku. Outlet Center jest częścią parku handlowego w skład którego wchodzi market budowlany Castorama, dyskont spożywczy Biedronka, Makro Cash, stacja paliw Lotos a wkrótce dołączy salon Agata Meble.

W pierwszej fazie Outlet Center otworzyło się ponad 40 sklepów z ofertą modową, sportową wyposażeniem wnętrz. Są to m.in. Reserved, 4F, Sinsay, Mohito czy Bestseller, a także – po raz pierwszy w Białymstoku - takie marki jak Brugi, Hi-Tec, Elbrus, Tresspass czy Dajar Home&Garden. Ze względu na postępujący proces komercjalizacji , druga faza jest już budowana a jej otwarcie planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2015.

 Inwestorem projektu jest Outlet Center XXVIII Retail Management S.A. S.K.A., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment.

Generalnym wykonawcą jest firma Agmet Sp. z o.o. , a za komercjalizację Outlet Center odpowiada firma CBRE Sp. z o.o.
  

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • zirytowany brakiem profas 2015-04-21 20:31:49

  Jakiś nie dopracowany ten artykuł.  Ale w końcu Biedronek w Polsce jest tylko 3tys więc może ktoś skojarzy gdzie to centrum się znajduje.

 • userman 2015-04-17 14:14:38

  "Największe w północno - wschodniej Polsce centrum typu outlet zostało otwarte 15 kwietnia przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych."  ALE JAKIE MIASTO?????

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,99

 • Śr

  1,56

 • Min

  0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane