Ruszyły trzy parki handlowe Multibox

Autor: dlahandlu.pl 14 grudnia 2015 10:02

Na przełomie listopada i grudnia tego roku sieć parków handlowych Multibox powiększyła się o trzy nowe obiekty: w Łasku, Nowym Tomyślu oraz Dęblinie. Wszystkie są zlokalizowane bezpośrednio przy marketach spożywczych Kaufland.

14 listopada rozpoczął swoją działalność Multibox w Łasku, przy ulicy Warszawskiej, w sąsiedztwie stacji paliw 1-2-3 Statoil. Jako kolejny, 26 listopada działalność zainaugurował Multibox w Nowym Tomyślu, przy ulicy Kolejowej, w bezpośrednim sąsiedztwie całkowicie przebudowanego i zmodernizowanego dworca PKS. Ostatni w tym roku swe podwoje dla klientów otworzył 1 grudnia Multibox w Dęblinie, przy ul. 15. Pułku Piechoty Wilków.

Wszystkie Parki Handlowe Multibox są wynajęte w 100% a ich głównymi najemcami zostały takie marki jak: CCC, Rossmann, Pepco, MediaExpert, Martes Sport, RTV Euro AGD.

Sieć Multibox liczy już 8 obiektów, a w najbliższych latach planowane jest 10 kolejnych parków handlowych pod tą marką. W najbliższych miesiącach nastąpi otwarcie kolejnego obiektu Multibox – tym razem w Tczewie.

Inwestorem sieci Multibox jest Budrem - nowoczesna firma inżynieryjno-budowlana z Ostrowa Wielkopolskiego, która zrealizowała m.in. największe centrum handlowe w aglomeracji kalisko-ostrowskiej - Galerię Ostrovia.

Wszystkie obiekty handlowe firmy Budrem powstały przy współpracy z firmą Mallson Polska, która odpowiadała także za koncepcje komercyjną i wynajem najnowszych Multiboxów.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • mormon 2015-12-20 14:00:13

  Nie wiem ale jak było to żałuje ze nie byłem. Raz poszedłem i się obkupiłem. Stałem co prawda stosunkowo długo ale u nich to zawsze się opłaca.

 • drap 2015-12-18 19:28:51

  A były jakieś konkretne otwarcia, np. w media expert było promo jak zwykle?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  18,59

 • Śr

  14,83

 • Min

  9,45

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane