PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ryszard Podkulski zainteresowany kolejną galerią w Rzeszowie

Autor: nowiny24.pl 18 listopada 2012 12:04

Ryszard Podkulski, właściciel Galerii Graffica, Europa II i otwartej ostatnio Galerii Rzeszów, jest zainteresowany budową kompleksu handlowo-hotelowo-rozrywkowego Res-Vita - donosi portal nowiny24.pl.

Doniesienia potwierdza zarówno sam Ryszard Podkulski, jak i prezes CWKS Resovia - Aleksander Bentkowski. Podkulski jest zainteresowany inwestycją, ale, jak sam mówi, ma inną wizję kompleksu. Padła już konkretna propozycja, ale nie wiadomo jednak, czy inwestor zdecyduje się na kupno działki.

Dotychczasowy inwestor, Tadeusz Dykiel, według doniesień medialnych nie ma pieniędzy na budowę centrum. Dlatego też CWKS Resovia poszukuje nowego partnera do budowy kompleksu.

Pierwsze informacje o inwestycji pojawiły się już w 2008 roku. Pierwotna koncepcja mówiła o Aquaparku i dwóch 40-piętrowych wieżowcach. Obecnie mówi się o trzykondygnacyjnym budynku handlowym i 6-7 piętrowym hotelu - piszą nowiny24. Klub Resovia ciągle nie podpisała umowy na wieczystą dzierżawę miejskich działek. Według CWKS Resovia proponowana przez miasto cena jest zbyt wysoka.

Obecnie plan zagospodarowania terenu przewiduje budowę co najmniej trzykondygnacyjnej części handlowej i nie większej niż 11 kondygnacji części hotelowo-mieszkalnej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane