Rzeszowska Plaza zostanie wyremontowana

Autor: pr, dlahandlu.pl 23 stycznia 2017 11:07

CH Plaza Rzeszów stara się dostosowywać do potrzeb wymagającego rzeszowskiego rynku centrów handlowych. - W 2017 czekają nas duże zmiany, nowi najemcy i realizacja przebudowy. Krótko mówiąc, będzie to bardzo pracowity rok, pod koniec którego będziemy całkiem nowym i jednym z najnowocześniejszych Centrów Handlowym w Rzeszowie – mówi Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Ponadto, wkrótce w centrum ruszą prace remontowe łazienek oraz posadzek na terenie całego obiektu. Kolejny etap to nowe szklane schody w atrium Centrum.

CH Plaza Rzeszów cały czas stara się dostosowywać do potrzeb klientów. – Dlatego najważniejszym dla nas wydarzeniem mijającego roku było rozpoczęcie znaczącej przebudowy Centrum. Ma ona na celu przygotowanie powierzchni dla największego najemcy, czyli sklepu sportowego Decathlon, który zajmie ponad 2500 mkw. powierzchni. Dlatego część sklepów relokujemy na pierwsze piętro. Przebudowa ma też na celu wzbogacenie naszej oferty o kolejnych, atrakcyjnych najemców i całościowe podniesienie jego standardu – mówi Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku centrów. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 90 lokali handlowych i punktów usługowych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane