Są środki na budowę Karuzeli w Białej Podlaskiej

Autor: dlahandlu.pl 4 kwietnia 2018 11:23

Bank Gospodarstwa Krajowego sfinansuje budowę Karuzeli w Białej Podlaskiej. – Bank dobrze ocenił potencjał miasta i zdecydował się sfinansować nasz projekt – mówi Grzegorz Pękalski z Karuzela Holding. – Finansowanie bankowe to jeden z ostatnich etapów przed rozpoczęciem budowy. W tej chwili kończymy przetarg na wybór generalnego wykonawcy – dodaje Pękalski.

W ramach projektu w pierwszym etapie powstanie galeria Karuzela o powierzchni handlowej 14.000 m kw i sklep Agata Meble o powierzchni 7.000 m kw. W drugim etapie powstanie dodatkowo około 10.000 mkw. powierzchni handlowej. Projekt jest wynajęty w ponad 70% a jego głównymi najemcami będą sklepy: Intermarche, Reserved, CCC, Martes Sport, New Yorker, House, Świat Książki, Cropp, Home & You, Rossmann.

W ramach spółki Karuzela Holding działają obecnie 4 projekty w Turku, Lublińcu, Wodzisławiu Śląskim i Wrześni o łącznej powierzchni GLA ponad 32.000 m kw. W 2018 roku planowana jest rozbudowa Karuzeli w Lublińcu a w kolejnym  - w Wodzisławiu Śląskim. Poza tym spółka planuje kolejne projekty w Kołobrzegu, Świebodzinie, Wągrowcu i Tarnobrzegu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,70

  • Śr

    5,19

  • Min

    3,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8529

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane